Week 04

Friday-Saturday, December 28-29

At Broward Convention Center, Ft Lauderdale
South Beach Duals
Standings: 1. St Peter Prep NJ 7-0. 2. Tampa Jesuit 6-1. 3. Palmetto Ridge 6-1. 4. Cardinal Gibbons 4-3. 5. Barron Collier 5-2. 6. Olympic Heights 4-3. 7. AH-Delray Beach 4-3. 8. St Thomas Aquinas 3-4. 9. Manatee 4-3. 10. Wellington 2-5. 11. Coral Springs Charter 2-5. 12. Doral Academy 1-6. 13. Naples 1-6. 14. Springstead 0-7.
1st-2nd: St Peter Prep 41, Tampa Jesuit 28.
3rd-4th: Palmetto Ridge def. Cardinal Gibbons (FFT)
5th-6th: Barron Collier 39, Olympic Heights 33.
7th-8th: AH-Delray Beach 46, St Thomas Aquinas 30.
9th-10th: Manatee 51, Wellington 27.
11th-12th: Coral Springs Charter 54, Doral Academy 27.
13th-14th: Naples def. Springstead (FFT).
Pool A —
Rd 1: Cardinal Gibbons 52, St Thomas Aquinas 24; St Peter Prep 53, Manatee 24; Barron Collier 71, Naples 9.
Rd 2: St Thomas Aquinas 51, Doral Academy 29; St Peter Prep 51, Cardinal Gibbons 21; Barron Collier 40, Manatee 36.
Rd 3: St Thomas Aquinas 39, Manatee 33; St Peter Prep 63, Naples 15; Barron Collier 48, Doral Academy 26.
Rd 4: Barron Collier 54, St Thomas Aquinas 24; St Peter Prep 60, Doral Academy 12; Cardinal Gibbons 63, Naples 18.
Rd 5: St Thomas Aquinas 48, Naples 32; Manatee 54, Doral Academy 25; Cardinal Gibbons 48, Barron Collier 27.
Rd 6: St Peter Prep 57, Barron Collier 15; Doral Academy 43, Naples 42 (criteria); Manatee 42, Cardinal Gibbons 35.
Rd 7: St Peter Prep 58, St Thomas Aquinas 21; Manatee 66, Naples 18; Cardinal Gibbons 58, Doral Academy 27.
Pool B —
Rd 1: AH-Delray Beach 41, Springstead 19; Palmetto Ridge 45, Coral Springs Charter 31; Jesuit 74, Wellington 4.
Rd 2: Olympic Heights 39, Springstead 24; AH-Delray Beach 47, Coral Springs Charter 18; Palmetto Ridge 66, Wellington 9.
Rd 3: Palmetto Ridge 64, Springstead 12; Jesuit 62, Coral Springs Charter 15; Olympic Heights 45, Wellington 30.
Rd 4: Wellington 42, Springstead 33; Olympic Heights 44, Coral Springs Charter 31; Jesuit 48, AH-Delray Beach 15.
Rd 5: Jesuit 60, Springstead 13; Palmetto Ridge 52, Olympic Heights 16; AH-Delray Beach 37, Wellington 33.
Rd 6: Wellington 42, Coral Springs Charter 38; Jesuit 56, Olympic Heights 12; Palmetto Ridge 51, AH-Delray Beach 25.
Rd 7: Jesuit 57, Palmetto Ridge -1; Olympic Heights 40, AH-Delray Beach 26; Coral Springs Charter def. Springstead (FFT).
SOUTH BEACH DUAL RESULTS HERE: SOUTH BEACH COMPLETE DUAL RESULTS

Thursday, December 27

At Kissimmee
KSA Holiday Duals

Jupiter 42, Gateway 27
106: Ethan Carpenter (JUPI) over (GATE) (For.) 126: David Colton (JUPI) over Dena Luttig (GATE) (Fall 0:28) 132: David Grau (GATE) over (JUPI) (For.) 138: Paul Legrand (JUPI) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 1:27) 145: Luke Schumatti (JUPI) over Angelique Torres (GATE) (Fall 0:30) 152: Liam Trent (JUPI) over Steve Canaveral (GATE) (Fall 1:57) 160: Justin Chamorro (GATE) over Torin Buonocore (JUPI) (Fall 1:40) 170: Michael Greener (JUPI) over Brian Ospina (GATE) (Fall 1:02) 182: Robert Preisendorf (JUPI) over Robert Martinez (GATE) (Fall 2:25) 195: Jared Colon (GATE) over Aiden Alexander (JUPI) (Dec 12-6) 220: Timothy Usilton (GATE) over (JUPI) (For.) 285: Kyjuan Allen (GATE) over Ryan Preisendorf (JUPI) (Fall 2:09)

Archbishop Spalding MD 64, Gateway 12
106: Brady Pruett (ARSP) over (GATE) (For.) 120: Drew Baublitz (ARSP) over (GATE) (For.) 126: Paul Truntich (ARSP) over Dena Luttig (GATE) (TF 15-0 1:10) 132: Joe Fisk (ARSP) over David Grau (GATE) (Fall 0:32) 138: Rick Couch (ARSP) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 0:59) 145: Nick Paolucci (ARSP) over Angelique Torres (GATE) (Fall 1:20) 152: Caleb Zaruba (ARSP) over Steve Canaveral (GATE) (Fall 0:44) 160: Garrett Fisk (ARSP) over Justin Chamorro (GATE) (TF 17-0 4:00) 170: Tyler Savage (ARSP) over Brian Ospina (GATE) (Fall 0:41) 182: Matthew Parker (ARSP) over Robert Martinez (GATE) (Fall 1:18) 195: Dustin Radford (ARSP) over Jared Colon (GATE) (Fall 1:53) 220: Timothy Usilton (GATE) over (ARSP) (For.) 285: Kyjuan Allen (GATE) over Chase Lusk (ARSP) (Inj. [time])

Miami Jackson 48, Gateway 24
106: Joshua Herring (MJSH) over (GATE) (For.) 126: Kaylyn Reeves (MJSH) over Dena Luttig (GATE) (Fall 1:38) 132: Christopher Dela Rosa (MJSH) over David Grau (GATE) (Fall 0:39) 138: Davon Herring (MJSH) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 0:30) 145: Armani Janvier (MJSH) over Angelique Torres (GATE) (Fall 1:19) 152: Hall Denoe (MJSH) over Steve Canaveral (GATE) (Fall 0:38) 160: Justin Chamorro (GATE) over Keith Shephard (MJSH) (Fall 1:35) 170: Sutton Ondrick (MJSH) over Robert Martinez (GATE) (Fall 0:45) 182: Andre Gibbs (MJSH) over Brian Ospina (GATE) (Fall 0:24) 195: Jared Colon (GATE) over Alfrancelo Bernard (MJSH) (Fall 1:19) 220: Timothy Usilton (GATE) over Daniel Padron (MJSH) (Fall 2:09) 285: Kyjuan Allen (GATE) over Rafeal Medina (MJSH) (Fall 0:49)

St Francis NY 66, Gateway 12
113: Logan Lauck (STFR) over (GATE) (For.) 120: Liam Edwards (STFR) over (GATE) (For.) 126: Tyler Wilkinson (STFR) over Dena Luttig (GATE) (Fall 1:38) 132: Zachary Miller (STFR) over David Grau (GATE) (Fall 0:46) 138: Slade Merk (STFR) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 0:35) 145: Sean O`Meara (STFR) over Angelique Torres (GATE) (Fall 0:48) 152: Daniel Browning (STFR) over Steve Canaveral (GATE) (Fall 0:24) 160: Justin Chamorro (GATE) over Shane Roberts (STFR) (Fall 1:01) 170: Benjamin Jacobs (STFR) over Robert Martinez (GATE) (Fall 0:00) 182: Dominik Thomas (STFR) over Brian Ospina (GATE) (Fall 0:29) 195: Jared Colon (GATE) over (STFR) (For.) 220: Nolan Thomas (STFR) over Timothy Usilton (GATE) (Fall 1:17) 285: Jack Lauer (STFR) over Kyjuan Allen (GATE) (Fall 0:00)

Armwood 66, Gateway 18
106: Kimberly Iglesias (ARMW) over (GATE) (For.) 113: Grant Kinsey-Jones (ARMW) over (GATE) (For.) 120: Karina Kercado (ARMW) over (GATE) (For.) 126: Kenyatta Watson (ARMW) over Dena Luttig (GATE) (Fall 0:26) 132: Damian Colon (ARMW) over (GATE) (For.) 138: Elias Mayfield (ARMW) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 0:53) 145: Nishant Binns (ARMW) over Angelique Torres (GATE) (Fall 0:48) 152: Roberto Francois (ARMW) over Steve Canaveral (GATE) (Fall 0:52) 160: Justin Chamorro (GATE) over Julien Roney (ARMW) (Fall 2:32) 170: Dylan Langford (ARMW) over Brian Ospina (GATE) (Fall 2:30) 182: Allen Morton (ARMW) over Robert Martinez (GATE) (Fall 3:28) 195: Jared Colon (GATE) over (ARMW) (For.) 220: John Lombardo (ARMW) over Timothy Usilton (GATE) (Fall 2:19) 285: Kyjuan Allen (GATE) over Emiio Valladares (ARMW) (Fall 0:43)

Oviedo 42, Gateway 21
113: Blake German (OVIE) over (GATE) (For.) 126: Zach Thoms (OVIE) over (GATE) (For.) 138: Samuel Chonay (GATE) over Cooper Duthie (OVIE) (Fall 5:36) 145: Elijah Swetnam (OVIE) over Angelique Torres (GATE) (Fall 0:18) 152: Ben Terrell (OVIE) over Steve Canaveral (GATE) (Fall 1:44) 160: Colin O`Brien (OVIE) over (GATE) (For.) 170: Brandon McGrew (OVIE) over Brian Ospina (GATE) (Fall 1:03) 182: Zachary Ross (OVIE) over (GATE) (For.) 195: Jared Colon (GATE) over Christopher Miceli (OVIE) (SV-1 10-7) 220: Timothy Usilton (GATE) over Kevin Miceli (OVIE) (Fall 0:43) 285: Kyjuan Allen (GATE) over (OVIE) (For.)

Palm Bay 48, Gateway 18
106: Tyler Perrow (PABA) over (GATE) (For.) 126: Dominick Carter (PABA) over Dena Luttig (GATE) (Fall 0:58) 132: Braden Baxter (PABA) over (GATE) (For.) 138: Cameron Komat (PABA) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 0:41) 145: Jamari McAlpin (PABA) over Angelique Torres (GATE) (Fall 2:40) 152: Keshawn Percy (PABA) over Justin Chamorro (GATE) (Inj. [time]) 170: Lewis Sergile (PABA) over Brian Ospina (GATE) (Fall 1:30) 182: Jahree Holmes (PABA) over Robert Martinez (GATE) (Fall 1:17) 195: Jared Colon (GATE) over Bryan Bartos (PABA) (Fall 2:59) 220: Timothy Usilton (GATE) over Nicholas Thompson (PABA) (Fall 0:17) 285: Kyjuan Allen (GATE) over Carlos Gerardino (PABA) (Fall 0:35)

Quincy IL 63, Gateway 6
113: Blake Peter (QUINCY) over (GATE) (For.) 120: Hunter Carter (QUINCY) over (GATE) (For.) 126: Brayden Oenning (QUINCY) over (GATE) (For.) 132: Carson Neally (QUINCY) over (GATE) (For.) 145: Matthew Peters (QUINCY) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 0:25) 152: Brody Hamann (QUINCY) over Steve Canaveral (GATE) (Fall 4:20) 160: Kaleb Vahle (QUINCY) over (GATE) (For.) 170: Hunter Yohn (QUINCY) over Brian Ospina (GATE) (Fall 0:55) 182: Thomas Culp (QUINCY) over (GATE) (For.) 195: Gavin Wendling (QUINCY) over Jared Colon (GATE) (Fall 3:34) 220: Kaleb Willing (QUINCY) over Timothy Usilton (GATE) (Dec 9-8) 285: Kyjuan Allen (GATE) over (QUINCY) (For.)

Vero Beach 42, Gateway 36
106: Darius Florvilus (VBS) over (GATE) (For.) 113: Reniear Ortiz (VBS) over (GATE) (For.) 126: Kaden Stuckey (VBS) over Dena Luttig (GATE) (Fall 1:32) 132: Layton Hipps (VBS) over David Grau (GATE) (Fall 1:45) 138: Nathan Gagnon (VBS) over Samuel Chonay (GATE) (Fall 0:59) 145: Justin Mitacek (VBS) over Angelique Torres (GATE) (Fall 1:40) 152: Justin Chamorro (GATE) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:15) 160: Steve Canaveral (GATE) over (VBS) (For.) 170: Zadkiel Villalpando (VBS) over Brian Ospina (GATE) (Fall 1:30) 182: Robert Martinez (GATE) over (VBS) (For.) 195: Jared Colon (GATE) over (VBS) (For.) 220: Timothy Usilton (GATE) over (VBS) (For.) 285: Kyjuan Allen (GATE) over (VBS) (For.)

Jupiter 54, Vero Beach 18
106: Ethan Carpenter (JUPI) over Reniear Ortiz (VBS) (Fall 0:00) 113: Darius Florvilus (VBS) over (JUPI) (For.) 126: David Colton (JUPI) over Kaden Stuckey (VBS) (Fall 0:00) 132: Layton Hipps (VBS) over (JUPI) (For.) 138: Nathan Gagnon (VBS) over Paul Legrand (JUPI) (Fall 0:00) 145: Luke Schumatti (JUPI) over Justin Mitacek (VBS) (Fall 0:00) 152: Liam Trent (JUPI) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 160: Torin Buonocore (JUPI) over (VBS) (For.) 170: Michael Greener (JUPI) over Zadkiel Villalpando (VBS) (Fall 0:00) 182: Robert Preisendorf (JUPI) over (VBS) (For.) 195: Aiden Alexander (JUPI) over (VBS) (For.) 285: Ryan Preisendorf (JUPI) over (VBS) (For.)

Armwood 66, Vero Beach 6
106: Kimberly Iglesias (ARMW) over Reniear Ortiz (VBS) (Fall 0:00) 113: Grant Kinsey-Jones (ARMW) over Darius Florvilus (VBS) (Fall 0:00) 126: Kenyatta Watson (ARMW) over Kaden Stuckey (VBS) (Fall 0:00) 132: Damian Colon (ARMW) over Layton Hipps (VBS) (Fall 0:00) 138: Nathan Gagnon (VBS) over Elias Mayfield (ARMW) (Fall 0:00) 145: Nishant Binns (ARMW) over Justin Mitacek (VBS) (Fall 0:00) 152: Roberto Francois (ARMW) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 160: Julien Roney (ARMW) over (VBS) (For.) 170: Dylan Langford (ARMW) over Zadkiel Villalpando (VBS) (Fall 0:00) 182: Allen Morton (ARMW) over (VBS) (For.) 220: John Lombardo (ARMW) over (VBS) (For.) 285: Emiio Valladares (ARMW) over (VBS) (For.)

Miami Jackson 42, Vero Beach 30
106: Joshua Herring (MJSH) over Darius Florvilus (VBS) (Fall 0:00) 113: Reniear Ortiz (VBS) over (MJSH) (For.) 126: Kaden Stuckey (VBS) over Kaylyn Reeves (MJSH) (Fall 0:00) 132: Layton Hipps (VBS) over Jonathan Benavides (MJSH) (Fall 0:00) 138: Nathan Gagnon (VBS) over Christopher Dela Rosa (MJSH) (Fall 0:00) 145: Armani Janvier (MJSH) over Justin Mitacek (VBS) (Fall 0:00) 152: Hall Denoe (MJSH) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 170: Zadkiel Villalpando (VBS) over (MJSH) (For.) 182: Andre Gibbs (MJSH) over (VBS) (For.) 195: Alfrancelo Bernard (MJSH) over (VBS) (Fall 0:00) 220: Daniel Padron (MJSH) over (VBS) (For.) 285: Rafeal Medina (MJSH) over (VBS) (For.)

Oviedo 60, Vero Beach 23
106: Reniear Ortiz (VBS) over (OVIE) (For.) 113: Gabriel Rendon (OVIE) over Darius Florvilus (VBS) (Fall 0:00) 120: Zach Thoms (OVIE) over (VBS) (For.) 126: Kaden Stuckey (VBS) over (OVIE) (For.) 132: Layton Hipps (VBS) over (OVIE) (For.) 138: Nathan Gagnon (VBS) over Cooper Duthie (OVIE) (TF 18-3 0:00) 145: Elijah Swetnam (OVIE) over Justin Mitacek (VBS) (Fall 0:00) 152: Ben Terrell (OVIE) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 160: Colin O`Brien (OVIE) over (VBS) (For.) 170: Justin Foulk (OVIE) over Zadkiel Villalpando (VBS) (Fall 0:00) 182: Zachary Ross (OVIE) over (VBS) (For.) 195: Christopher Miceli (OVIE) over (VBS) (For.) 220: Kevin Miceli (OVIE) over (VBS) (For.) 285: Malachi Williams (OVIE) over (VBS) (For.)

Palm Bay 70, Vero Beach 6
106: Tyler Perrow (PABA) over Reniear Ortiz (VBS) (Fall 0:00) 113: Darius Florvilus (VBS) over (PABA) (For.) 120: Rocco Senia (PABA) over (VBS) (For.) 126: Dominick Carter (PABA) over Kaden Stuckey (VBS) (Fall 0:00) 132: Braden Baxter (PABA) over Layton Hipps (VBS) (MD 13-5) 138: Cameron Komat (PABA) over Nathan Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 145: Keshawn Percy (PABA) over Justin Mitacek (VBS) (Fall 0:00) 152: Jamari McAlpin (PABA) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 170: Lewis Sergile (PABA) over Zadkiel Villalpando (VBS) (Fall 0:00) 182: Jahree Holmes (PABA) over (VBS) (For.) 195: Bryan Bartos (PABA) over (VBS) (For.) 220: Nicholas Thompson (PABA) over (VBS) (For.) 285: Carlos Gerardino (PABA) over (VBS) (For.)

Quincy IL 60, Vero Beach 21
106: Darius Florvilus (VBS) over (QUINCY) (For.) 113: Blake Peter (QUINCY) over Reniear Ortiz (VBS) (Fall 0:00) 120: Hunter Carter (QUINCY) over (VBS) (For.) 126: Brayden Oenning (QUINCY) over Kaden Stuckey (VBS) (Fall 0:00) 132: Layton Hipps (VBS) over Carson Neally (QUINCY) (Dec 6-5) 138: Justin Mitacek (VBS) over (QUINCY) (For.) 145: Matthew Peters (QUINCY) over Nathan Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 152: Brody Hamann (QUINCY) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 160: Kaleb Vahle (QUINCY) over (VBS) (For.) 170: Hunter Yohn (QUINCY) over Zadkiel Villalpando (VBS) (Fall 0:00) 182: Thomas Culp (QUINCY) over (VBS) (For.) 195: Gavin Wendling (QUINCY) over (VBS) (For.) 220: Kaleb Willing (QUINCY) over (VBS) (For.) 285: Billy Laziman (VBS) over (QUINCY) (For.)

St Francis NY 66, Vero Beach 9
106: Reniear Ortiz (VBS) over (STFR) (For.) 113: Logan Lauck (STFR) over Darius Florvilus (VBS) (Fall 0:00) 120: Liam Edwards (STFR) over (VBS) (For.) 126: Tyler Wilkinson (STFR) over Kaden Stuckey (VBS) (Fall 0:00) 132: Layton Hipps (VBS) over Zachary Miller (STFR) (Dec 6-5) 138: Slade Merk (STFR) over Nathan Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 145: Sean O`Meara (STFR) over Justin Mitacek (VBS) (Fall 0:00) 152: Daniel Browning (STFR) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 160: Shane Roberts (STFR) over (VBS) (For.) 170: Benjamin Jacobs (STFR) over Zadkiel Villalpando (VBS) (Fall 0:00) 182: Dominik Thomas (STFR) over (VBS) (For.) 220: Nolan Thomas (STFR) over (VBS) (For.) 285: Jack Lauer (STFR) over (VBS) (For.)

Archbishop Spalding MD 47, Palm Bay 24
106: Brady Pruett (ARSP) over Tyler Perrow (PABA) (TF 15-0 2:00) 113: Double Forfeit 120: Rocco Senia (PABA) over Drew Baublitz (ARSP) (Dec 8-4) 126: Paul Truntich (ARSP) over Dominick Carter (PABA) (Fall 1:19) 132: Joe Fisk (ARSP) over Braden Baxter (PABA) (Fall 2:10) 138: Rick Couch (ARSP) over Cameron Komat (PABA) (Fall 0:30) 145: Keshawn Percy (PABA) over Nick Paolucci (ARSP) (Dec 2-1) 152: Dylan Lewis (ARSP) over Jamari McAlpin (PABA) (Fall 0:56) 160: Garrett Fisk (ARSP) over (PABA) (For.) 170: Tyler Savage (ARSP) over Lewis Sergile (PABA) (Fall 1:45) 182: Jahree Holmes (PABA) over Matthew Parker (ARSP) (Fall 2:00) 195: Dustin Radford (ARSP) over Bryan Bartos (PABA) (Fall 0:54) 220: Nicholas Thompson (PABA) over (ARSP) (For.) 285: Carlos Gerardino (PABA) over Brandon Avila (ARSP) (Fall 0:45)

Archbishop Spalding MD 47, Oviedo 25
120: Gabriel Rendon (OVIE) over Drew Baublitz (ARSP) (Dec 6-5) 126: Paul Truntich (ARSP) over (OVIE) (For.) 132: Joe Fisk (ARSP) over (OVIE) (For.) 138: Rick Couch (ARSP) over Cooper Duthie (OVIE) (Fall 1:06) 145: Elijah Swetnam (OVIE) over Nick Paolucci (ARSP) (Fall 2:56) 152: Dylan Lewis (ARSP) over Ben Terrell (OVIE) (Dec 5-3) 160: Garrett Fisk (ARSP) over Colin O`Brien (OVIE) (Fall 0:49) 170: Tyler Savage (ARSP) over Justin Foulk (OVIE) (TF 17-0 4:00) 182: Matthew Parker (ARSP) over Zachary Ross (OVIE) (Dec 6-5) 195: Dustin Radford (ARSP) over Christopher Miceli (OVIE) (Fall 1:00) 220: Malachi Williams (OVIE) over (ARSP) (For.) 285: Kevin Miceli (OVIE) over Brandon Avila (ARSP) (MD 13-3) 106: Brady Pruett (ARSP) over (OVIE) (For.) 113: Blake German (OVIE) over (ARSP) (For.)

Archbishop Spalding MD 72, Vero Beach 6
138: Drew Salazar (ARSP) over Nathan Gagnon (VBS) (Fall 3:30) 145: Nick Paolucci (ARSP) over Justin Mitacek (VBS) (Fall 1:52) 152: Dylan Lewis (ARSP) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:32) 160: Garrett Fisk (ARSP) over (VBS) (For.) 170: Tyler Savage (ARSP) over Zadkiel Villalpando (VBS) (Fall 0:34) 182: Matthew Parker (ARSP) over (VBS) (For.) 195: Dustin Radford (ARSP) over (VBS) (For.) 220: Double Forfeit 285: Brandon Avila (ARSP) over (VBS) (For.) 106: Brady Pruett (ARSP) over Reniear Ortiz (VBS) (Fall 3:35) 113: Darius Florvilus (VBS) over (ARSP) (For.) 120: Drew Baublitz (ARSP) over (VBS) (For.) 126: Paul Truntich (ARSP) over Kaden Stuckey (VBS) (Fall 0:21) 132: Dean Laumann (ARSP) over Layton Hipps (VBS) (Fall 3:19)

Archbishop Spalding MD 66, Miami Jackson 9
145: Rick Couch (ARSP) over Armani Janvier (MJSH) (Fall 1:12) 152: Caleb Zaruba (ARSP) over Hall Denoe (MJSH) (Fall 0:16) 160: Garrett Fisk (ARSP) over (MJSH) (For.) 170: Tyler Savage (ARSP) over (MJSH) (For.) 182: Matthew Parker (ARSP) over Andre Gibbs (MJSH) (Fall 2:45) 195: Dustin Radford (ARSP) over Alfrancelo Bernard (MJSH) (Fall 0:24) 220: Daniel Padron (MJSH) over (ARSP) (For.) 285: Rafeal Medina (MJSH) over Brandon Avila (ARSP) (TB-1 1-0) 106: Brady Pruett (ARSP) over Joshua Herring (MJSH) (Fall 0:57) 113: Double Forfeit 120: Drew Baublitz (ARSP) over Kaylyn Reeves (MJSH) (Fall 0:31) 126: Paul Truntich (ARSP) over (MJSH) (For.) 132: Dean Laumann (ARSP) over Christopher Dela Rosa (MJSH) (Fall 0:16) 138: Mitch Garretson (ARSP) over Davon Herring (MJSH) (DQ)

At Osceola HS, Kissimmee
Knockout Duals

Thompson AL 69, Freedom 5
120: JAMES LATONA (THHS) over Christian Fields (FREE) (TF 17-2 5:58) 126: CHANDLER AKINS (THHS) over Haseeb Zuberi (FREE) (Fall 2:21) 132: EMMANUEL OLIVER (THHS) over Fernando Rodriguez (FREE) (Fall 0:55) 138: GABE HIXENBAUGH (THHS) over Moise Toussaint (FREE) (Fall 2:19) 145: NATHAN ROBERTS (THHS) over Cooper Galvin (FREE) (Fall 0:39) 152: Jacob Pagan (FREE) over JOSIAH CAMPBELL (THHS) (TF 16-1 4:57) 160: Derek Hussey (THHS) over Justin Ferreter (FREE) (MD 10-2) 170: ASHUNTI PERRY (THHS) over Joey Kaminski (FREE) (Dec 15-9) 182: TYLER GILSON (THHS) over Jean Labaze (FREE) (Fall 0:31) 195: ALEX WARD (THHS) over Bryan Soli-Cruz (FREE) (Fall 1:43) 220: ISAAC MCADAMS (THHS) over Dionis Vasquez (FREE) (Fall 1:58) 285: AUBREY GLIDEWELL (THHS) over (FREE) (For.) 106: Yanni Vines (THHS) over Lens Mathurin (FREE) (MD 12-1) 113: DYLAN LESUEUR (THHS) over Andre Aja (FREE) (TF 19-4 5:14)

%d bloggers like this: