Week 10

Weekend, February 8-9

At Wesley Chapel HS
King of the Chapel

Wiregrass Ranch 72, Wesley Chapel-Cyp Creek 0
106: Donovan Eury (WIRA) over (CCWC) (For.) 113: Double Forfeit 120: Nicholas Caropreso (WIRA) over Sam Payne (CCWC) (Fall 0:00) 126: Roman Sanchez (WIRA) over (CCWC) (For.) 132: Alex Alvarez (WIRA) over Andrew Vo (CCWC) (Fall 0:00) 138: Cade Menozi (WIRA) over Jackson Hudson (CCWC) (Fall 0:00) 145: Chaz Diaz (WIRA) over Connor O`Malley (CCWC) (Fall 0:00) 152: Micaiah kelm (WIRA) over (CCWC) (For.) 160: Issam Hamad (WIRA) over (CCWC) (For.) 170: Mark Kieper (WIRA) over (CCWC) (For.) 182: Dylon Vomacka (WIRA) over Vladislav Panov (CCWC) (Fall 0:00) 195: Renso Fernandez (WIRA) over (CCWC) (For.) 220: Double Forfeit 285: Andrew Martin (WIRA) over Cecilia Seufert (CCWC) (Fall 0:00)

Wiregrass Ranch 59, Wesley Chapel 10
106: Donovan Eury (WIRA) over (WECH) (For.) 113: Double Forfeit 120: Nicholas Caropreso (WIRA) over Jon Pierre Grossberg (WECH) (Fall 0:00) 126: Leonardo Lopez (WIRA) over Gabrielle Popolillo (WECH) (Fall 0:00) 132: Roman Sanchez (WIRA) over (WECH) (For.) 138: Tyson Gillott (WECH) over Cade Menozi (WIRA) (MD 14-0) 145: Alex Alvarez (WIRA) over Dar`Quiarean Jones (WECH) (Fall 0:00) 152: Micaiah kelm (WIRA) over (WECH) (For.) 160: Issam Hamad (WIRA) over Caleb Flynn (WECH) (Fall 0:00) 170: Mark Kieper (WIRA) over John Loreto (WECH) (TF 17-1 0:00) 182: Benjamin Tomas (WECH) over Dylon Vomacka (WIRA) (Fall 0:00) 195: Renso Fernandez (WIRA) over (WECH) (For.) 220: Andrew Martin (WIRA) over Briac Riles (WECH) (Fall 0:00) 285: Double Forfeit

At Golden Gate HS, Naples
Titan Duals
Final standings: 1. Golden Gate (10-0). 2. Cape Coral (9-1). 3. Naples (7-2). 4. American Heritage-Plantation (5-4). 5. Westminister Christian (5-4). 5. Oasis Charter (5-4). 5. Estero (5-4). 8. Ida Baker (4-5). 8. Dunbar (4-5). 10. Lehigh (3-6). 11. Gulf Coast (3-6). 12. Clewiston (1-9). 13. Gateway Charter (0-9)

At Riverview HS, Hillsborough
Six-Way Duals
Gaither 42, Middleton 24
106: Ethan Kehm (GAIT) over (GSMH) (For.) 113: Damian Rodriguez (GAIT) over (GSMH) (For.) 120: James Simpson (GAIT) over (GSMH) (For.) 126: Guerson Timothe (GSMH) over Ryan Watson (GAIT) (Fall 0:00) 132: Seth Singletary (GAIT) over (GSMH) (For.) 138: 145: Alijah Bliss (GAIT) over Alexander Vagianos (GSMH) (Fall 0:00) 152: Tyshawn Hatch (GSMH) over Jacob Cox (GAIT) (Fall 0:00) 160: Quincy Jackson (GSMH) over Brandon Chung (GAIT) (Fall 0:00) 170: 182: Joshua Campbell (GSMH) over Sebastian Riviere (GAIT) (Fall 0:00) 195: James Thompson (GAIT) over Darian Julious (GSMH) (Fall 0:00) 220: 285: Zac Johnson (GAIT) over (GSMH) (For.)

Thursday, February 7

At Countryside HS, Clearwater
Countryside 53, Northeast 23
132: Tanner Campbell (COUN) over (NOSE) (For.) 138: ROBERT MILLER (NOSE) over Charlie Nguyen (COUN) (MD 9-0) 145: DONTARIO NORWOOD (NOSE) over CAMERON SHARRONE (COUN) (MD 21-7) 152: JOSH FICTUM (NOSE) over TIMOTHY ALBORES TOWN (COUN) (Fall 1:52) 160: Chase Niles (COUN) over LIAM POULIN (NOSE) (Fall 1:23) 170: Nick Granata (COUN) over PEYTON RITCHIE (NOSE) (Fall 1:13) 182: Austin Prince (COUN) over (NOSE) (For.) 195: Anthony Burburija (COUN) over MIGUEL NEGRON (NOSE) (Fall 3:43) 220: Landon McConnell (COUN) over MIGUEL NEGRON (NOSE) (Fall 1:04) 285: DWAYNE HOPKINS (NOSE) over Dalton Damon (COUN) (Dec 5-3) 106: Steven Nguyen (COUN) over (NOSE) (For.) 113: Ethan Grimes (COUN) over (NOSE) (For.) 120: ISIAH WILSON (NOSE) over Jaden Smith (COUN) (Fall 1:07) 126: Steve Chopek (COUN) over JONATHAN CRUZ (NOSE) (TF 20-3 4:10)

Score only:
Pine Ridge 33, Jones 18

Wednesday, February 6

At Citrus HS, Inverness
Crystal River 48, Citrus 23
106: Memphis Lord (CITR) over Alexis Moday (CRRI) (TF 16-0 5:52) 113: Sebastian Dwyer (CRRI) over (CITR) (For.) 120: Layne McPeak (CRRI) over Gavin Waller (CITR) (SV-1 14-9) 126: Deven Copeland (CRRI) over (CITR) (For.) 132: Jeffrey Jones (CRRI) over Logan Simpson (CITR) (Dec 10-6) 138: Roderick Bruce (CRRI) over Jesse Pounders (CITR) (Fall 1:52) 145: Bradley Ciccone (CRRI) over Gabriel Simpson (CITR) (Fall 2:36) 152: Brendin Johnson (CITR) over Johnathan Bruce (CRRI) (Fall 1:37) 160: Double Forfeit 170: Caleb Holloway (CITR) over Colby Hopkins (CRRI) (Fall 3:17) 182: Tyler Godfrey (CRRI) over MCKINLEY FRANKLIN (CITR) (Fall 1:28) 195: Drew Hess (CITR) over Jeremy Quick (CRRI) (Fall 5:12) 220: Brian Henderson (CRRI) over Allysandra Franklin (CITR) (Fall 0:48) 285: Brandon Dynia (CRRI) over Timothy Brown (CITR) (Fall 2:43)

At Deltona HS
Seabreeze 52, Deltona 24
170: Victor Lipsey (SEAB) over (DELT) (For.) 182: Chris Thomas (SEAB) over Anyia Jackson- Daryton (DELT) (Fall 0:20) 195: Earl Smith (SEAB) over (DELT) (For.) 220: Dakota Fagg (DELT) over Caiden Patton (SEAB) (Fall 0:58) 285: Akarri Davis (SEAB) over Ethan Chiu (DELT) (Fall 3:28) 106: Joseph Kent (SEAB) over Angela Vivanco (DELT) (Fall 1:02) 113: Kayla Nguyen (SEAB) over Danielle Dessoye (DELT) (Fall 3:59) 120: Luis Vazquez (DELT) over (SEAB) (For.) 126: Grant Schwartz (SEAB) over Carlos Pineda (DELT) (Fall 1:41) 132: Devin Stickney (SEAB) over Jacob Swanson (DELT) (MD 9-1) 138: Brandon Dessoye (DELT) over (SEAB) (For.) 145: Zane Hair (DELT) over (SEAB) (For.) 152: Double Forfeit 160: Logan Hadley (SEAB) over Gerardo Rivera (DELT) (Fall 4:51)

At Space Coast HS, Cocoa
Space Coast 42, Heritage 31
145: Brandon Gregg (HERI) over Jason Amato (SPCO) (MD 12-3) 152: Zachary Cook (HERI) over Mason Hall-Martinez (SPCO) (Fall 1:30) 160: Jah-Shua Watts (HERI) over Kenny Tynan (SPCO) (Dec 13-11) 170: Jacob Boyd (HERI) over Cole Terronez (SPCO) (Fall 2:00) 182: Isaac Lenhart (SPCO) over Brandon Simpson (HERI) (Fall 4:00) 195: Khaliem Smith (SPCO) over Chance Gorman (HERI) (Dec 12-9) 220: T-Jay Mitchell (SPCO) over Williams Clement (HERI) (Fall 0:00) 285: Zack Atkinson (SPCO) over Iverson Izidore (HERI) (Fall 0:00) 106: Anthony Edwards (SPCO) over Seth Marr (HERI) (Fall 0:00) 113: Raider Morelli (SPCO) over Austin Jones (HERI) (Dec 7-4) 120: Prynce Rivera (HERI) over Eli McKinney (SPCO) (Fall 0:00) 126: Charles Tarey (SPCO) over Lance Lopez (HERI) (Fall 0:00) 132: Devion Reynolds (SPCO) over Edgard Portillo (HERI) (Fall 0:00) 138: Skyler Lammers (HERI) over Michael Squires (SPCO) (Fall 2:00)

Space Coast 66, Master’s Academy 12
138: Michael Squires (SPCO) over Teddy Mattingly (TMA) (Fall 1:41) 145: Jason Amato (SPCO) over (TMA) (For.) 152: Mason Hall-Martinez (SPCO) over (TMA) (For.) 160: Ryan Cody (TMA) over Zane Deluge (SPCO) (Fall 1:00) 170: Akira Sartin (SPCO) over Aiden Mattingly (TMA) (Fall 1:29) 182: Liam Harris (TMA) over Isaac Lenhart (SPCO) (Fall 4:43) 195: Mitchell Schaeffer (SPCO) over Chris Pacheco (TMA) (Dec 10-3) 220: T-Jay Mitchell (SPCO) over (TMA) (For.) 285: Zack Atkinson (SPCO) over (TMA) (For.) 106: Anthony Edwards (SPCO) over Brandon Cody (TMA) (Dec 3-2) 113: Aidan Vite (SPCO) over Adrian Blackwell (TMA) (Fall 1:25) 120: Eli McKinney (SPCO) over Daniel Pacheco (TMA) (Fall 0:46) 126: Jacob Pitcher (SPCO) over (TMA) (For.) 132: Connor Browning (SPCO) over (TMA) (For.)

At Jensen Beach HS
Jensen Beach 36, AH-Delray Beach 31
152: Chris Williams (JEBE) over Joseph Myers (AHDB) (Dec 5-0) 160: Thomas Fehling (JEBE) over (AHDB) (For.) 170: Alex Cruz (AHDB) over Hayden Zehe (JEBE) (Fall 1:36) 182: Mikey Tal Shahar (AHDB) over Andrew Burnette (JEBE) (Fall 1:36) 195: Sean Fitzgerald (JEBE) over (AHDB) (For.) 220: Chase Thompson (AHDB) over Levi Krakoff (JEBE) (Dec 7-2) 285: Nick Swanson (AHDB) over Sam Zyak (JEBE) (Fall 1:48) 106: Dylan Layton (JEBE) over Andrew DeSola (AHDB) (Fall 0:45) 113: Nick Davenport (JEBE) over Jonathan Hudson (AHDB) (Fall 1:42) 120: Rafael Romero (AHDB) over Bransen Byrd (JEBE) (MD 10-2) 126: Bennet Brown (JEBE) over Aiden Gasper (AHDB) (Dec 6-0) 132: Tyler Savastano (JEBE) over (AHDB) (For.) 138: Anthony Nicolosi (AHDB) over Matt O`Hara (JEBE) (Dec 16-11) 145: Frankie Tal Shahar (AHDB) over Wyatt Kirkham (JEBE) (Dec 5-3)

At Jefferson HS, Tampa
Tampa Bay Tech 48, Jefferson 34
160: Jah Phillips (JESR) over Shawn Wills (TBT) (Fall 0:00) 170: Jaeon Bush (JESR) over Jadyn Church (TBT) (Fall 0:00) 182: Jadin Burns (TBT) over Nasir Beckham (JESR) (Fall 0:00) 195: Jakob Weisgal (TBT) over (JESR) (For.) 220: Jorge Galeano (TBT) over (JESR) (For.) 285: Isaiah Jackson (JESR) over (TBT) (For.) 106: Zayd Siddiqui (TBT) over (JESR) (For.) 113: Avry Huezo (TBT) over Elijah Robinson (JESR) (Fall 0:00) 120: Sophia Alonso (TBT) over (JESR) (For.) 126: Joshua Alicea (JESR) over Norberto Pabilando (TBT) (MD 8-0) 132: Nathan Mercado (JESR) over Garrett Pruitt (TBT) (Fall 0:00) 138: Equandre Watson (TBT) over Terry Richardson (JESR) (Fall 0:00) 145: Alexander Villalta (JESR) over Ibrahim Tafour (TBT) (Fall 0:00) 152: Ahmed Rasheed (TBT) over (JESR) (For.)

Tuesday, February 5

At New Smyrna Beach HS
New Smyrna Beach 46, First Academy 24
106: Double Forfeit 113: Daniel Melley (FSTA) over (NSBS) (For.) 120: Michael Shannon (NSBS) over Michael Allen (FSTA) (Fall 3:52) 126: Tristan Winfrey (NSBS) over Jackson McGavin (FSTA) (Fall 1:06) 132: Kyle Peacock (NSBS) over (FSTA) (For.) 138: Trentyn Smith (NSBS) over Daniel Ward (FSTA) (Fall 2:43) 145: Hunter Williams (NSBS) over Sam Harris (FSTA) (MD 18-4) 152: Grayson Williams (FSTA) over (NSBS) (For.) 160: Isaiah Strong (FSTA) over Hunter Childress (NSBS) (Fall 2:47) 170: Double Forfeit 182: Dale Edwards (NSBS) over (FSTA) (For.) 195: Robert Baker (NSBS) over Jacob Forbes (FSTA) (Fall 2:57) 220: Enzo Benkiran (FSTA) over Gavin Thomas (NSBS) (Fall 0:27) 285: Michael Saljanin (NSBS) over Cooper Ulgenalp (FSTA) (Fall 0:11)

At Viera HS
Satellite 37, Viera 30
106: Double Forfeit 113: Double Forfeit 120: Andrew Pinzon (VIER) over Lukas Roselip (SATE) (Fall 0:00) 126: Jacob Tihoni (SATE) over Braden Urso (VIER) (MD 15-6) 132: Kyle Grant (SATE) over Gavin Letawa (VIER) (Dec 9-4) 138: Rafael Lopez (SATE) over Drew Saunders (VIER) (Fall 0:00) 145: Jaiden Rittenhouse (SATE) over Juan Gutierrez (VIER) (Fall 0:00) 152: Caleb Griffith (SATE) over Autumn Soto (VIER) (Fall 0:00) 160: Taiyo Kirby (SATE) over John Banks (VIER) (Fall 0:00) 170: Joe Scherer (SATE) over Dalton Hongell (VIER) (Fall 0:00) 182: Connor Kennedy (VIER) over (SATE) (For.) 195: Jacob Light (VIER) over (SATE) (For.) 220: Nathaniel Stover (VIER) over (SATE) (For.) 285: Jackson Hatfield (VIER) over Damarion Howard (SATE) (Fall 0:00)

At Vero Beach HS
Vero Beach 54, South Fork 18
106: Darius Florvilus (VBS) over (SOFO) (For.) 113: Reniear Ortiz (VBS) over (SOFO) (For.) 120: Kaden Stuckey (VBS) over Robert Rojas (SOFO) (Fall 0:00) 126: Sigvard Stenmark (VBS) over (SOFO) (For.) 132: Layton Hipps (VBS) over (SOFO) (For.) 138: Nathan Gagnon (VBS) over (SOFO) (For.) 145: Double Forfeit 152: Gary Henry (SOFO) over Tyler Gagnon (VBS) (Fall 0:00) 160: Double Forfeit 170: Darian Vincent (SOFO) over (VBS) (For.) 182: Luke Sheridan (SOFO) over Katheryn Contreras (VBS) (Fall 0:00) 195: Bakari Mosley (VBS) over (SOFO) (For.) 220: Isaiah Davis (VBS) over (SOFO) (For.) 285: Billy Laziman (VBS) over (SOFO) (For.)

At Spoto HS, Riverview
Spoto 48, Tampa Bay Tech 27
170: David Green (SPOT) over Christina Davis (TBT) (Fall 0:00) 182: David Negron (TBT) over Marcus Sims (SPOT) (Dec 9-3) 195: Matthew Case (SPOT) over Jakob Weisgal (TBT) (Fall 0:00) 220: Fabian Colin (SPOT) over Jorge Galeano (TBT) (Fall 0:00) 285: Double Forfeit 106: Zayd Siddiqui (TBT) over (SPOT) (For.) 113: Rokijesus Rangel (SPOT) over Avry Huezo (TBT) (Fall 0:00) 120: Isabella Reyes-Garzon (TBT) over (SPOT) (For.) 126: Dylan Calderon-Sookoo (SPOT) over Joevon Rentas (TBT) (Fall 0:00) 132: Alfonso Dujali (TBT) over (SPOT) (For.) 138: DeShaun Walton (TBT) over (SPOT) (For.) 145: Jayden Lamot (SPOT) over Daevon Patterson (TBT) (Fall 0:00) 152: Justin Gonzalez (SPOT) over Ahmed Rasheed (TBT) (Fall 0:00) 160: Keyondre Stewart (SPOT) over Shawn Wills (TBT) (Fall 0:00)

At Deerfield Beach HS
Deerfield Beach 42, South Plantation 33
152: Djhondinio Cherancy (DBH) over Edwin Pericles (SOPL) (Fall 1:20) 160: Elijah Langley (DBH) over (SOPL) (For.) 170: Shawn Pierre (DBH) over Dylan Tombs (SOPL) (Fall 0:33) 182: Kevin Galeas (SOPL) over Elias Tanis (DBH) (Dec 7-2) 195: Mekhi Sera (SOPL) over (DBH) (For.) 220: Emmanuel McGill (DBH) over Joshua Joseph (SOPL) (Fall 3:22) 285: Nicholas Glenn (DBH) over (SOPL) (For.) 106: maleik dhanoolal (SOPL) over Ordel Maragh (DBH) (Fall 3:42) 113: Jayson Perez (SOPL) over (DBH) (For.) 120: Joshua Mukaddam (SOPL) over Glenn Theard (DBH) (Dec 6-3) 126: Ryan Anderson (DBH) over Alijah Cornelius (SOPL) (Fall 4:54) 132: Whitney Pavilus (SOPL) over Stevens St.Fleur (DBH) (Fall 1:43) 138: Virgil Lemons (DBH) over josue Canelas (SOPL) (Fall 1:00) 145: Sebastion Gonzolez (SOPL) over Renaldson Louis (DBH) (Dec 18-14)

Coral Springs 55, Deerfield Beach 21
160: Xavier Diaz (COSP) over Elijah Langley (DBH) (Fall 1:02) 170: Shawn Pierre (DBH) over Ricardo Mehu (COSP) (Fall 4:57) 182: Chase Rutledge (COSP) over Elias Tanis (DBH) (Fall 2:59) 195: Ellen Yamasaki (COSP) over (DBH) (For.) 220: Emmanuel McGill (DBH) over Angelo Brittes (COSP) (Dec 8-4) 285: Serge Champagne (COSP) over Nicholas Glenn (DBH) (Fall 2:14) 106: Kyle Cannon (COSP) over Ordel Maragh (DBH) (Fall 0:20) 113: Camila Salas (COSP) over (DBH) (For.) 120: Genesis Perez (COSP) over Glenn Theard (DBH) (Fall 1:37) 126: Gabriel Preal (COSP) over Ryan Anderson (DBH) (Dec 5-2) 132: Jahvay Ellison (COSP) over Stevens St.Fleur (DBH) (MD 17-9) 138: Virgil Lemons (DBH) over Kevin Flores (COSP) (Fall 2:41) 145: Renaldson Louis (DBH) over Devin Hines (COSP) (Fall 2:20) 152: Dante Hines (COSP) over Djhondinio Cherancy (DBH) (Fall 1:28)

Deerfield Beach 54, Taravella 16
170: Shawn Pierre (DBH) over Yannie Valaziotis (TARA) (Dec 6-5) 182: Coby Newton (TARA) over Elias Tanis (DBH) (MD 9-0) 195: Kenseth Litcotsky (TARA) over (DBH) (For.) 220: Emmanuel McGill (DBH) over Stravinsky Noncent (TARA) (Fall 1:27) 285: Nicholas Glenn (DBH) over (TARA) (For.) 106: Thomas Torok (TARA) over Ordel Maragh (DBH) (Fall 2:41) 113: Double Forfeit 120: Glenn Theard (DBH) over (TARA) (For.) 126: Ryan Anderson (DBH) over Endrick Theodore (TARA) (Dec 4-2) 132: Stevens St.Fleur (DBH) over Bryan Becerra (TARA) (Fall 1:30) 138: Virgil Lemons (DBH) over Brandon Ochoa (TARA) (Fall 0:44) 145: Renaldson Louis (DBH) over Beluis Bassette (TARA) (Fall 1:22) 152: Elijah Langley (DBH) over (TARA) (For.) 160: Benjamin Jackson (DBH) over (TARA) (For.)

At Steinbrenner HS, Lutz
Steinbrenner 72, Gaither 6
106: Ethan Kehm (GAIT) over Lucas Portoghese (GMS) (SV-1 14-12) 113: Frank Diaz (GMS) over (GAIT) (For.) 120: Parke Campbell (GMS) over James Simpson (GAIT) (Fall 0:00) 126: Damian Santos (GMS) over (GAIT) (For.) 132: Christian Santana (GMS) over (GAIT) (For.) 138: Benjamin Heston (GAIT) over Ian Combs (GMS) (Dec 10-8) 145: Jarin Thompson (GMS) over Conner Golden (GAIT) (Fall 0:00) 152: Truman Noble (GMS) over Jacob Cox (GAIT) (Fall 0:00) 160: Nicholas Verastegui (GMS) over Jose Cox (GAIT) (Fall 0:00) 170: Paul McCarthy (GMS) over (GAIT) (Fall 0:00) 182: William McClendon (GMS) over (GAIT) (Fall 0:00) 195: James Carabine (GMS) over James Thompson (GAIT) (Fall 0:00) 220: Derek Harper (GMS) over (GAIT) (For.) 285: Desmond Mamudi (GMS) over Zac Johnson (GAIT) (Fall 0:00)

Monday, February 4

At Nova HS, Davie
Nova 33, Boyd H Anderson 24
106: ayden Ragsdale (NOVA) over (BHA) (For.) 113: Double Forfeit 120: Christopher Rodriguez (NOVA) over (BHA) (For.) 126: JOSIAH BELCHER (NOVA) over (BHA) (For.) 132: quinten jean (BHA) over Vincent Thompson (NOVA) (Fall 1:10) 138: Whinston Perez (NOVA) over (BHA) (For.) 145: NICHOLAS NOVEMBRE (NOVA) over (BHA) (For.) 152: Darius Miller (BHA) over ZACHARY SIFF (NOVA) (Fall 0:57) 160: David ST. Phat (BHA) over Jayson Krasnick (NOVA) (Fall 1:00) 170: Double Forfeit 182: Double Forfeit 195: Double Forfeit 220: kervin charles (BHA) over EDWARD PFITZENMAIER (NOVA) (Fall 0:20) 285: Andre Lake (NOVA) over Travis McPherson (BHA) (Dec 5-2)

At Seminole Ridge HS, Loxahatchee
Seminole Ridge 48, John I Leonard 9
126 Ryan King (SR) p. Tyifia Henry (JIL) 3:08; 132 Alecsis Garcia (JIL) p. Kody Price (SR) 3:20; 138 Lavontae Carey (SR) p. Farrell Cooler (JIL) 5:42; 145 John Arnold (SR) by FF; 152 Andrew Erickson (SR) by FF; 160 Spencer Sullivan (SR) by FF; 170 Juan Hernandez (SR) by FF; 182 Dalton Jewett (SR) by FF; 220 Silas Barron (SR) by FF; 285 Calvin Thompson (JIL) dec. Nelson Sutton (SR) 6-4.

Seminole Ridge 51, Dwyer 6
113 Ryan King (SR) p. Andrew Carbone (D) 1:18; 120 Kody Price (SR) by FF; 126 Sam Ojea (D) p. Lavontae Carey (SR) 1:08; 138 Cherubin, Bryan (SR) dec. Xander Crow (D) 15-9; 152 John Arnold (SR) p. Coby Stillman (D) 3:53; 160 Spencer Sullivan (SR) by FF; 182 Dalton Jewett (SR) by FF; 195 Juan Hernandez (SR) p. Titus Smith (D) 1:39; 220 Silas Barron (SR) by FF; 285 Nelson Sutton (SR) by FF.

%d bloggers like this: